Vyplňte (D)OTAZNÍK "Přechod z oběti do vlastní síly a svobody" a vyhrajte 60 min. konzultaci se mnou >>

Cyklus pravidelných večerních setkání

DRAČÍ CESTA

aneb vezmi si svou energii zpět

Dračí Chrám | Praha

Co je Dračí Cesta?

Dračí cesta je tříhodinové setkání každý měsíc po dobu základních deseti měsíců. Devět měsíců využijeme jako prenatální období k znovuzrození své vlastní síly, napojení se na své jméno, poslání, dračí jméno/silové atd. Desátý měsíc bude sloužit k propojení se, vyprávění příběhů, nahlédnutí do svého aktuálního energetického potenciálu, žensko/mužských & mužsko/ženských polarit. 

Účast každý měsíc není povinná, ale doporučená:-) Naložte si s ní, jak uvážíte:-)

Budeme se věnovat systematické práci a měsíc co měsíc určité integraci/zasvěcení. Pracovat budeme s intuitivní kresbou, intuitivním psaním, zrcadlením(schopností telepaticky načítat druhého člověka), konstelacemi.

Dračí energie

S Dračí energií pracuji vědomě již dlouho a TaRA je moje dračí jméno. Jsem zástupkyní prapůvodního Dračího kmene na Zemi a mým posláním je držet prapůvodní sílu a vytvářet prostor, aby byla na planetě Zemi stále přítomná.

Je mi ctí být průvodkyní kouskem vaší Cesty (k)sobě a své vlastní Síle. Zdroji, který není nikde mimo nás, ale v nás. Jsme jím.

Cituji ze stránek Dračího chrámu a podepisuji:

Dračí síla je síla prapůvodní, která byla zde na zemi a dnes se její esence zase pomalu vrací do našeho povědomí. Drak je vnímán jako symbol života a štěstí, je silným ochráncem a průvodcem moudrosti, odvahy a odhodlání.

Protože ale lidé často nevěděli, jak s touto silou zacházet, tak se jí báli, a proto se v mýtech tvořily postavy draků, se kterými bojovali, a které bylo třeba porazit. Ale dračí síla představuje náš nevědomý aspekt síly, tvoření, života, který zde od pradávna na Zemi měl místo. Doba minulá nás spíše učila aspekt síly potlačit, nepřiznat či porazit, abychom se o to více mohli zařadit do společenského systému a konat to, co se po nás někdo jiný chce.

I proto jednou z vizí našeho projektu je pomoc při procesu „postavit se na své nohy“ … „postavit se do své síly“. Propojit jemnost s autentickou vnitřní silou draka, jeho aspektem moudrosti a odvahy. Dračí síla také ale představuje temný aspekt nás samých a naši životní cestu přijímání tak, abychom se vnitřně zacelili do naší síly, pravdivosti a autenticity.

Termíny a podrobnosti

DRAČÍ CESTA - termíny

  • 22. 9. 2022 od 18:00
  • 19.10.2022 od 18:00
  • 30.11. 2022 od 18:00
  • další termíny budou přibývat

PARALELNÍ DRAČÍ CESTA - termíny

  • 26. 10. 2022 od 18:00
  • 16.11. 2022  od 18:00
  • další termíny budou přibývat

OD LEDNA 2023 POBĚŽÍ DALŠÍ DRAČÍ CESTA OD ZAČÁTKU CELÉHO CYKLU

HLÁSIT SE MŮŽETE UŽ NYNÍ. INFO NAPÍŠI

Kde?

  • Dračí Chrám, Jánská 8, Malá Strana/Praha

Cena:

  • Cena za tříhodinovku: 444 Kč
  • Cena za 10 tříhodinovek najednou: 3444 Kč                

Přihláška na Dračí cestu

Vaše jméno a příjmení*
E-mail*
Telefon
Na které setkání chcete přijít? (datum)
Poznámka

Chcete se dozvědět o nových termínech?

Pokud o máte o seminář zájem, ale zrovna není vypsaný termín, nebo se vám místo/čas nehodí, vyplňte prosím svůj e-mail a já vám ráda pošlu informaci, jakmile bude nový termín k dispozici.