Cyklus pravidelných večerních workshopů a pRoTkání

DRAČÍ CESTA 

aneb beru si svou energii zpět

V roce 2024 startujeme nové desetiměsíční cykly. Jeden naživo v Dračím Chrámu a druhý v ONLINE variantě.

Jedná se o dva různé kurzy, stejného obsahu, ale v jiné formě.

SETKÁVÁNÍ NAŽIVO V DRAČÍM CHRÁMU na Malé Straně

Začínáme 25.9. 2024 naživo

KOMBINACE online setkávání a celodenních živých setkání

Začínáme 15.5. 2024 online

Vydej se s námi na Dračí Cestu.

KDY? Kdy jindy než v roce 2024, který je zároveň rokem  Dřevěného Draka.

PROČ? Protože: Netřeba se draka bát, na draku lze létat.

Skoč s námi do toho, na roztažení křídel k vzLETU, letu a hladkému přistání nohama na zem, budeš mít deset  měsíců. 

Co je Dračí Cesta?

Dračí cesta je desetiměsíční transformační proces, jehož záměrem je aktivovat  životní - dračí energii jedince a integrovat jí prostřednictvím jednotlivých pRoTkání/zastavení/zasvěcení do toku živoucích energií planety Země a Vesmíru. Skládá se z tříhodinových workshopů a pRoTkání každý měsíc po dobu základních deseti měsíců, který probíhá v unikátních prostorách se speciální energií Dračího Chrámu a Geniem Loci Alchymistické Málé Strany.

Devět měsíců využijeme jako prenatální období k znovuzrození své vlastní síly, napojení se na své jméno, poslání, dračí jméno/silové atd. Úvodní - nultý (první) měsíc  slouží k propojení se, vyprávění příběhů, nahlédnutí do svého aktuálního energetického potenciálu, žensko/mužských & mužsko/ženských polarit. 

Budeme se věnovat systematické práci a měsíc co měsíc určité integraci/zasvěcení. Pracovat budeme s intuitivní kresbou, intuitivním psaním, zrcadlením (schopností telepaticky načítat druhého člověka), konstelacemi, meditacemi, tvoření z hrnčířské hlíny ...

Dračí chrám

Dračí Chrám je ve velmi tiché uličce hned pod Petřínskými vrchy. Je to požehnaný bezpečný chrámový prostor v malebné klidné uličce na Malé Straně v domě se znamením Draka. Starý dům obrostlý vínem najdete v Jánské ulici 8, kousek od Malostranského náměstí. S velkou péčí vytvořené místo, kde ženy a muži se  cítí jako v bavlnce. Pří-zemní prostor, ve kterém bude vyživeno tělo, uklidněna mysl,  otevíráno srdce a Duch povznesen v doteku se zemí, bytostí Gaiou. 

V každé bytosti je místo, které můžeme nazvat chrámem. Je to místo, kde naleznete za všech okolností klid, požehnání, lásku, tekuté zdraví, sílu, bezpečí, posvátno. Toto místo není jen mentální představou, ale je přítomné v těle vnímané všemi smysly. Hluboce v nás je zakódována touha po Jednotě, touha po sjednocení s tímto místem. Jako červená niť se prolíná naším životem a je v pozadí mnohého konání ať už o tom víme nebo ne. Pod posvátnou jednotou si můžeme také představit touhu ženy po muži a naopak, ale je to především vnitřní touha po naší celistvosti, integritě a sjednocení se s vnitřní moudrostí. Procházíme procesem sjednocení se s tělem, částmi duše, které necítíme v jakékoliv úrovni… těla či ducha. Noříme se do našich vnitřních polarit, jejich propojení a mnohdy také napojení se na naši duchovní linii. Jednota se Životem takovým, jakým JE. Promlouvá v nás hluboký vnitřní instinkt a řeč duše, která nás přitáhne do matčina klína ke zrození a prvotnímu prožitku jednoty v našem těle s jinou bytostí. Spojujeme s naším nejhlubším potenciálem a schopností tento potenciál plně žít. Propojujeme se ve vzájemné spolupráci, komunikaci, tvoření. Spojujeme se tady na Zemi. Spojujeme se v našich srdcích a tak tvoříme Nebe na Zemi.

Proč posvátno? Je to hluboké přijetí svého těla a života samotného. Je uměním života v přítomnosti s darem vnímavosti hlubších vrstev a procesů, které se nás dotýkají. Posvátno je o komunikaci a propojení s vnitřním a vnějším. Posvátná moudrost těla je o propojení vnitřního mužství s vnitřním ženstvím. V toku našeho běžného bytí je pak život vnímán a přijímán v celé své hloubce i jako cesta přijetí moudrosti – Sophie.

Dračí energie

S Dračí energií pracuji vědomě již dlouho a TaRA je moje dračí jméno. Jsem zástupkyní prapůvodního Dračího kmene na Zemi a mým posláním je držet prapůvodní sílu a vytvářet prostor, aby byla na planetě Zemi stále přítomná.

Je mi ctí být průvodkyní kouskem vaší Cesty (k)sobě a své vlastní Síle. Zdroji, který není nikde mimo nás, ale v nás. Jsme jím.

Cituji ze stránek Dračího chrámu a podepisuji:

Dračí síla je síla prapůvodní, která byla zde na zemi a dnes se její esence zase pomalu vrací do našeho povědomí. Drak je vnímán jako symbol života a štěstí, je silným ochráncem a průvodcem moudrosti, odvahy a odhodlání.

Protože ale lidé často nevěděli, jak s touto silou zacházet, tak se jí báli, a proto se v mýtech tvořily postavy draků, se kterými bojovali, a které bylo třeba porazit. Ale dračí síla představuje náš nevědomý aspekt síly, tvoření, života, který zde od pradávna na Zemi měl místo. Doba minulá nás spíše učila aspekt síly potlačit, nepřiznat či porazit, abychom se o to více mohli zařadit do společenského systému a konat to, co se po nás někdo jiný chce.

I proto jednou z vizí našeho projektu je pomoc při procesu „postavit se na své nohy“ … „postavit se do své síly“. Propojit jemnost s autentickou vnitřní silou draka, jeho aspektem moudrosti a odvahy. Dračí síla také ale představuje temný aspekt nás samých a naši životní cestu přijímání tak, abychom se vnitřně zacelili do naší síly, pravdivosti a autenticity.

Součástí Dračí Cesty je uzavřená FB skupina, kde se dá propojovat se všemi účastníky vZletu a sdílet aktuální potřeby, inFormace a spol.

DRAČÍ CESTOU vás provedou a mentorovat budou zástupci Ženské & Mužské energie: Lucie TaRa & Karel Archi Beneš

Je mi ctí a radostí Vám představit Karla Beneše

Karel o sobě říká: „Miluji život a plynutí: energie, vody, vzduchu, myšlenek, snů i financí. Asi právě proto mě už od 5 let bavilo plavání v přírodě a v moři. Od 15let dělám jógu a zabývám se sebe rozvojovými, duchovními naukami a transformační meditaci. Později jsem přidal tantru. 7 let jsem studoval u RNDr. Emila Páleše Angelologii, kde jsem postupně integroval sedm základních archetypů, sedm archandělů do svého systému. Tato prastará znovuobjevená alchymie života se ukazuje jako velmi funkční systém skvěle doplňující klasické vzdělání.

Moje původní vzdělání je v oblasti elektronických řídících systémů. Nicméně jsem po sametové revoluci vyslyšel sen a touhu ze světa financí. Doplnil si vzdělání a od roku 1993 pracuji v investiční, bankovní i pojišťovací oblasti. Už v roce 1995 jsem z manažerské pozice řídil tým, který měl více jak deset tisíc poradců… Před pár lety se část mé profesní aktivity přesunula směrem ke vzdělávání, nejprve edukaci finanční gramotnosti, protože jsem při své práci viděl negativní důsledky finanční negramotnosti. Jsem také tátou dvou již dospělých dcer a dvou synů. 

Během covidu, když nám vláda zakázala činnost, jsem navázal spolupráci nejen v této oblasti s úžasnou Lucií TaRou Groverovou   Na společných workshopech unikátně spojujeme a propojujeme své životní (celkem 103 leté) zkušenosti a poznání ve všech našich oblastech života.“

Zpětná vazba od vás

Lucie já jsem plná energie
Tvořím
A hýbe se i manžel
Děkuji Ti Děkuji že jsem Tě poznala a za dračí cestu
Gabriela
Dekuji za uzasnou Cestu - teda jeji zacatek….o a nemam skoro zadny ekzem!!!! I presto vsechno co ted doma zazivam se nedrbu!!! To je obrovsky posun  Dobrou noc dračice Taro
Gabriela
Milá TaRo, 
chci Ti moc poděkovat za dračí cestu. Je to rok, co jsem jela na kurz tvoření, vždycky mi rodiče a ve škole říkaly, ze nemám nic tvořit, že mi to nejde a co udělám je tak akorát na draka. Jo, měly pravdu.   Já si tenkrát vyrobila překrásný dračí náramek... na jaře jsem intenzivně cítila zlomené křídlo... no, a pak si vypsala dračí cestu..."
Díky, díky díky, že můžu být součástí dračí cesty, jsou to lázně, který si užívám celou svou bytostí. Snad nikdy jsem nebyla víc zvnitřněná a vděčná, jako Teď..  
Moc děkuji. Těším se v lednu na viděnou.
Zlata
S Karlem jste dobrá dvojice. Je jasně viditelné rozdíl ženského a mužského principu, toho jak oba mají svou logiku, kterou skládají celkový obraz o životě, zároveň je ve vašem provedení vidět, že k ženskému principu má ten mužský co přidat a naopak
Kateřina Magdalena Borčinwww.maminkomaluj.cz

Termíny a podrobnosti

V únoru 2024 začínáme další nový desetiměsíční cyklus v Dračím chrámu na Malé Straně - DRAČÍ CESTA V. & také ONLINE variantu. 

Jsou to dva různé kurzy, stejného obsahu, ale v jiné formě.

SETKÁVÁNÍ NAŽIVO V DRAČÍM CHRÁMU na Malé Straně

Začínáme 28.2. 2024 naživo

KOMBINACE online setkávání a celodenních živých setkání

Začínáme 21.2.2024 online

Chcete se dozvědět o nových termínech?

Pokud o máte o seminář zájem, ale zrovna není vypsaný termín, nebo se vám místo/čas nehodí, vyplňte prosím svůj e-mail a já vám ráda pošlu informaci, jakmile bude nový termín k dispozici.