P(r)otkání se pro ženy 

v Dračím Chrámu

                      

 

Místo pro ženské příběhy a sdílení

27.3. 2024
Dračí Chrám, Malá Strana, Jánská 8

 Ženy se odjakživa scházely a sdílely svoje radosti, starosti, podporovaly se vzájemně a předávaly si svoji ženskou moudrost.

V nádherném a bezpečném prostředí Dračího chrámu, který je zasvěcen Máří Magdaleně a Matce Marii, linii Mariánsko-Magdalenské, ženské linii, která se v posledních desetiletích intenzivně probouzí ve své původní gnostické tradici. Je také zasvěcen Kuan Yin – Bohyni soucitu a milosrdenství. Její jemnost je zároveň dračí silou, neboť jeden z jejích aspektů síly je umění cestování na drakovi. Jemná síla milosrdenství, soucitu, ženství je tak zároveň velkou odvahou, silou, odhodláním – a to je to, co je inspirující pro náš každodenní život. V dnešní době možná více než kdy jindy. Kombinace velké jemnosti a dračí síly  – je tolik potřeba!

V Dračím chrámu se tak můžete ponořit do hebkých kožešin, nacítit se na své hlubiny těla a ducha, hluboce spočinout nebo naopak probudit…. prostor je útulnou jeskyní, ve kterém se můžete propojit se sebou a také s Gaiou a jejími dračími tepnami.

Dotkneme se témat vlastního JÁ, vlastní síly, potomků, vztahů, mužů, sexuality... čehokoliv bude potřeba.

Prostřednictvím  různorodosti přijetí a poznání všech ženských archetypů od Amazonky, přes Milenku, Manželku, Děvku, Jeptišku, Kouzelnici, Čarodějnici, Pečující matku, Léčitelku, Ošetřovatelku, Porodní bábu, Misionářku, Věštkyni, Poradkyni...po Vizionářku, Vůdkyni a třeba také Mistryni a Bohyni. V ženském kruhu otevřeme témata, která nás budou zajímat a můžeme/nemusíme prostřednictvím intuitivní kresby a konstelací vhlédnout do záležitostí našeho těla a duše. Záměrem setkání je SDÍLENÍ a PROŽÍVÁNÍ ŽIVOTA VE SVÉ SÍLE &KRÁSE, která toto období přináší.

Dračí Chrám je ve velmi tiché uličce hned pod Petřínskými vrchy. Starý dům obrostlý vínem najdete v Jánské ulici 8, kousek od Malostranského náměstí. 

 

 

 

 

 

 

 

Zpětná vazba od vás

Podrobnosti a přihláška

Kdy?

27.3.2024  od 18:00 do 21:00hodin

 

Kde?

Dračí chrám, Malá Strana, Jánská 8 - Praha

Cena?: 999Kč

 

O více informací...kudy, kam, jak, kdy, cokoliv... si pište.

Přihláška

Vaše jméno a příjmení*
E-mail*
Telefon
Poznámka

Chcete se dozvědět o nových termínech?

Pokud o máte o seminář zájem, ale zrovna není vypsaný termín, nebo se vám místo/čas nehodí, vyplňte prosím svůj e-mail a já vám ráda pošlu informaci, jakmile bude nový termín k dispozici.