Kresba & design

Tvoření je vstupní brána do vlastního středu. Hra,radost a rovněž totální pozornost v daném okamžiku.

Automatická kresba

Automatická kresba je vlastně zprávou z podvědomí. Může nám pomoci zastavit se, dekódovat naše smýšlení, naladění, pomůže nám se zharmonizovat, naladit se na sebe samé. Má veliké množství využití a způsobů provedení. Přinesla jsem ji do České republiky i Evropy také jako komunikační prostředek mezi ženou a dítětem během těhotenství, což je způsob podporující přirozený a zdravý  porod. Automatická/intuitivní kresba během prenatálního období člověka dává základy jeho sebevědomí. U ženy/maminky rozvíjí citlivost, vnímavost a schopnost soustředit se. Dá se o ní mluvit dlouho, ale ze všeho nejlepší je jí rovnou vyzkoušet. Ráda vás do jejích kouzel zasvětím.

Kombinovaná technika skla s cínem

Tvořit se sklem a cínem jsem začala během prvního těhotenství. Nějakou dobu byly moje výrobky "doma" ve Zlaté uličce na Pražském hradě, ale i v jiných obchůdcích a galeriích Staré Prahy. Díky tomu jsou rozesety po celém světě. Pájka a cín je součástí mého života, podobně jako pastelky a barvy. Obě moje dcery mají své pájky a vyrábí šperky za které by se nemuseli stydět ani dospělí výtvarníci. Cínování je moje srdcovka a proto netvořím jen tak pro každého. Když  už se do toho pustím, je to veliké dobrodružství. 

Půllitry

Půllitr je rozšířen na většině území Česka, ale můžeme se setkat ještě s dalšími podobnými nádobami, které mají ale jiný objem. Pro tzv. malé pivo se používá třetinka, která má objem 0,3 litru a pro velké pivo tzv. tuplák, který má objem 1 litr. Převážně na Britských ostrovech se pak pivo čepuje do tzv. pinty (0,568262 l). Půllitry dekoruji velmi ráda, každý je originál tvořený na míru, tomu, komu je určený.

Další tvoření

Miluji barvy. Miluji tvoření. Miluji když staré věci, které už by se i vyhodily znovu ožijí a rozzáří prostor.Mám ráda věci s příběhem. Cínuji na vše na co se cínovat dá a renovuji vše co renovovat dá. Tvořím zas a znovu pro radost a cokoliv z toho co dělám je zároveň moje přirozené antidepresivum. Ponor do mého vnitřního světa. Pojďte tam se mnou nahlédnout.