Víkendové P(r)OTKÁNÍ 

 P(r)OTKÁNÍ

Wayusový rituál, oheň, skály, ženská mužská, mužská ženská témata, finanční gramotnost, angeologie, vzorce chování, rodové linie...cokoliv přijde.

4. až 6.11. 2022
 Wonder Full Life Centrum

https://wonder-full-life.cz/cs/co-nabizime/

 

Pozvánka na seminář:

Tento víkend je LAST MINUTE a spontánní náhrada za původně plánovaný, který se nenaplnil. Viz níže.Obsah tedy v tuto chvíli neplatí i když se mu můžeme klidně věnovat, když budeme chtít. Pro info o aktuálním obsahu a ceně mi piš do mailu(klidně formou přihlášky tady/přeberu si to:-))Přístupné všem.Dospělým i dětem.Těšíme se!!!

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Integrovat svoji mužskou polaritu

Slavíš, ctíš, vnímáš...Den otců? A jak to máš se vztahem ke svému tátovi? Jak to máš se vztahem k mužům? Ke svému muži? K synům?Během našeho prenatálního života v ideálním případě procházíme mnoha důležitými integracemi.Nevyvíjí se nám postupně pouze naše tělo, ale každý měsíc se na základě zralosti a připravenosti energeticky propojujeme s určitými kvalitami. Mužská energie/polarita je jedna z nich.

Vrátit se v čase zpátky

V ideálním případě. Ten vypadá tak, že jsme počatí dvěma vědomými bytostmi, ženou a mužem, kteří mají obě svoje polarity v harmonii a vzájemné spolupráci. Nebudem si nalhávat, že tomu v naší době a společnosti v čase našeho početí bylo. Nejde o to vytvářet drama a mít pocit, že je, nebo bylo něco "špatně". Máme za sebou, stejně jako naši rodiče, rodinné příběhy, rodové příběhy, minulé životy, karmu...Máme a nemusíme mít. Pojďme si naše nenaplněná témata a kvality zvědomit a vrátit se v čase ať je nám v tuto chvíli kolik je. Vrátíme se spolu na začátek.

Jde to:-)

Prostřednictvím nejrůznějších způsobů, jak na suchu, tak ve vodě, nahlédneme do světa mužů, ale i našich vnitřních mužů a zjistíme jak to s nimi máme. Víme o nich? Máme aktivní pozornost k mužskému světu a způsobům, které k mužské energii náleží? Jsou pro nás muži a mužské energie bezpečné?Můžeme být matkami, které svým synům a dcerám předávají zdravé poselství o mužském světě a vzájemné žensko mužské a mužsko ženské spolupráci?

Pojďme to jednou pro vždy změnit

Už jenom tím, že tomuto tématu budeš věnovat pozornost, aktivuješ nejrůznější procesy.Ve společenství více žen, se vzájemně podpoříme a znásobíme sílu procesů. Pojďme společně z vzorců myšlení a chování, které jsou kolikrát téměř prokletím, vytvořit podmínky pro to, aby naše klíny byly, místem radosti, hojnosti a naplnění.

 

Pojď do toho!

Těším se!

Lucie TaRa & Karel Beneš

PS:Pro absolvování Ženského proKLÍNÁání dvojky, není potřeba absolvovat jedničku. Nebo může být postup opačný. První Dvojka a Jednička Druhá:-)

Karel Beneš - 

 

O mně najdete na webu:-)

 

 

Zpětná vazba od vás

Tvůj seminář se mi velmi líbil a byla tam hodně silná témata, která mi byla šitá přímo na tělo. Zvláště vnitřní žena a vnitřní muž mi dali hodně zabrat. Nečekala jsem, že mne tak zasáhne, co jsem se o sobě dozvěděla v této minikonstelaci. Bylo to úžasně pravdivé a šlo to až na dřeň, i když bylo relativně málo času a byli to jen takové ochutnávky. Mělo to obrovskou sílu a je nádherné, jak to funguje. Máš pravdu, že jsme asi všichni potřebovali nějaký čas, abychom si to mohli srovnat v hlavě a začít jinak a lépe. Ani nevíš, jak často si na Tebe vzpomenu s Tvojí kouzelnou formulkou "chráním sama sebe".
Hned po semináři se začaly dít neuvěřitelné věci, já se začala úplně normálně bavit s naší maminkou a co je neuvěřitelnější, ona normálně s námi, zavolala mi ten týden ex tchýně, jakoby nic a že se chce vidět s vnoučaty, deset let už jsem rozvedená a ona celou tu dobu dělala, že mě nezná a najednou jakobychom se viděly včera a všechno že je príma. Martin se odpoutal od maminky a ta našla najednou nový směr a bydlení... no prostě dobrý.
Mám jen prožitej postřeh z našeho semináře a dění po něm, ač jsem to celej život slýchala a souhlasila, teď jsem to prožila, jestli chceme někomu pomoct, třeba našim starým nemocným rodičům, nebo naším tápajícím dětem, není třeba cpát se jim do života, stačí si začít rovnat věci sám v sobě...
Když jsme se dívali navzájem do očí, první co mi prolítlo hlavou bylo, že vidím sebe, poprvé záblesk jednoty, takové to co jsem všude četla, ale nějak nebyla schopná si představit ani pochopit...
Absolvoval jsem s Lucií oba workshopy „Život ve svých rukou“. Po počáteční nervozitě a strachu z neznámého jsem velmi rád, že jsem první večer neutekl. Mohu říci, že workshopy byly velmi intenzivní - dokonce natolik, že to byl po mnoha letech můj první kontakt s mými emocemi, tedy kromě úzkosti. Vše, co se o víkendech dělo, do sebe pro mě stále neznámým způsobem „zaklaplo“. Tímto jsem získal náhled na podstatu svých problémů a nástin jejich řešení. Problémů, které mi držely ve starých vzorcích chování a táhly se po generace. Workshop pro mne bylo takové první nakopnutí, které mne přivedlo na dlouhou cestu uvědomování si sebe sama (poté již prostřednictvím psychoterapií) a po které jsem mnohem klidnější a také smířenější s věcmi, které již změnit nejdou.
Mgr.Petr Šteiner PhD.
Život ve svých rukou, tak se jmenoval název workshopu, kterého jsem se zúčastnil pod vedením Lucie. A co jsem nalezl? Pro mě osobně to byla cesta postupného se osmělování a získávání důvěry ve své vlastní schopnosti, které ač ve mě stále promlouvají, ne vždy jim dopřávám sluchu. Pokud je slyším, ne vždy jim věřím. Pokud jim uvěřím, ne vždy se odvážím pro ně sáhnout a vytáhnout je na světlo. Pokud je na světlo vytáhnu, ne vždy se mi podaří je projevit nezkresleně bez cenzury mysli. A pokud se mi podaří je nezkresleně projevit takové, jaké opravdu jsou, najednou mám důvod se radovat z něčeho, co se opravdu nedá pojmenovat jinak, než život ve svých rukou. Lucie je profesionál. Nestaví si vlastní kult obdivovatelů a stále jsem vnímal, že jsme v tom všichni společně a všichni si rovni. Údiv střídal slzy, slzy střídaly úsměvy a hloubka prožitků mi ukazovala vlastní zranitelnost, která ač se na dlouhou dobu skryla, stále tam je a čeká, až ji zase vezmu na vědomí. Tento workshop bych doporučil každému, kdo připustí, že ne všechno v jeho životě, jde skvěle. Každému kdo připustí, že se ne vždy cítí dobře. Každému kdo připustí, že spíše přešlapuje na místě, než aby se v životě rozvíjel. Každému, kdo připustí, že to může být jinak a že má právo na lásku, radost a štěstí. Každému, kdo chce pochopit proč jeho cesta vede zrovna tudy. Každému, kdo chce více pochopit vztahy ve své rodině. Každému kdo chce nalézt své opravdové sebevědomí a nebojí se vzít svůj život do svých rukou :o).
Martin Hochinstruktor tradiční indické jógy, klasicka-joga.cz

Podrobnosti a přihláška

Kdy?

  4.až 6.11.2022

Harmonogram?

Pá: začínáme v 18:00hodin společnou večeří

ne: 14:00 hod.

Kde? Wonder Full Life Centrum

https://wonder-full-life.cz/cs/co-nabizime/

 

 

 

 

Cena?: 6 300Kč s jídlem

5500 bez jídla:-)

 

 

 

 

 

Přihláška

Vaše jméno a příjmení*
E-mail*
Telefon
Poznámka

Chcete se dozvědět o nových termínech?

Pokud o máte o seminář zájem, ale zrovna není vypsaný termín, nebo se vám místo/čas nehodí, vyplňte prosím svůj e-mail a já vám ráda pošlu informaci, jakmile bude nový termín k dispozici.