ONLINE BESEDA

 Odvrácená strana domácího vzdělávání

Domácí vzdělávání

8. června 2022
online

V  TUTO CHVÍLI JE K ZAKOUPENÍ DVOUHODINOVÁ NAHRÁVKA(beseda již proběhla)

Výstižnější název této besedy by byl svobodné vzdělávání, přirozené vzdělávání, ale protože je většinou shrnuto pod přídavné jméno "domácí", necháme to tak.

Ostatně besedovat budou Matyáš(22), který v domácím vzdělávání absolvoval devět let tzv. základní školy a Lucie(49), která se podělí o zkušenost s mnoha lety vzdělávání domácího, ale i o zkušenost s přátelskou komunitní školou, Svobodnou demokratickou školou a dnes už i školami středními a to jak státními tak i soukromou.

Co nám domácí vzdělávání dalo? Co nám vzalo? Jaká byla jeho pozitiva? Jaká negativa. Jak ovlivnilo, nebo neovlivnilo naše životy?

Matyáš je absolventem Střední školy, ale předcházel jí jeden rok zaměstnání do kterého v šestnácti letech na vlastní žádost nastoupil. Lucie je mmj. mámou pěti potomků, spisovatelkou, průvodkyní předporodní přípravy a osobního rozvoje, terapeutkou.

Značka: Nepřibarveno. Nepřislazeno.

Nahrávku můžeš objednat prostřednictvím přihlášky. Do zprávy dej: "NAHRÁVKA"

 

 

Podrobnosti a přihláška

Kdy?

8.6. 2022

  • Začínáme ve středu ve 20:00hodin

 

Cena?

222 Kč /do půlnoci 1. června

322 Kč /od 2. června

422 Kč / nahrávka 

Po zaplacení obdržíte odkaz, na který se v den konání besedy přihlásíte.

Přihláška

Vaše jméno a příjmení*
E-mail*
Telefon
Poznámka

Chcete se dozvědět o nových termínech?

Pokud o máte o seminář zájem, ale zrovna není vypsaný termín, nebo se vám místo/čas nehodí, vyplňte prosím svůj e-mail a já vám ráda pošlu informaci, jakmile bude nový termín k dispozici.