Víkendový workshop

s Lucií Groverovou & Lenkou Počtovou Šramlovou

Dar Dračího Dechu

7. až 8.9. 2024
Dračí chrám, Malá Strana, Praha, Jánská 8

Jaký je tvůj dech? Jaká je energie za tvým dechem?

Víš, jaký je to pocit, když celé tvé tělo dýchá? Když každičká jeho buňka právě teď a v každém okamžiku nově se tetelí životem a živým dechem? Víš, jaký je to pocit, když skrze dech zažiješ hluboké spojení sám se sebou a se svou hloubkou? Když celý prostor tvého těla se stává jediným proudem síly, dechem draka? A když i toto vše překročíš do úplné svobody?

Během 2 víkendových dní se podíváme na to, jak to máš se svým dechem ty. A kam můžeš růst.

Lucie TaRa Groverová

Provedu tě tématem dechu po tvojí rodové linii a zaSTAVíme se přesně tam, kde bude potřeba zastavit. Vrátíme se do momentu, kdy jsi opustil/a mámino tělo a přirozeným procesem ještě za její podpory a dýchání skrze pupeční šňůru, jsi se měl/a pozvolna v pravý nazrálý čas poprvé nadechnout a aktivovat propojení s duchem/obsahem/ sebe samé/ho. Díky způsobu intervenovaných porodů a předčasného stříhání nedotepané pupeční šňůry se tak ale nestalo. Na jednom místě Talmudu se říká: Slova učenců jsou jako žhavý popel.” Proč se neříká oheň, ale popel? Protože je třeba slova oživit, rozdmýchat dechem. (Emanuel Levinas)
V knize Jak napravovat svět Terezie Dubinové je rozhovor s židovskou ženou zpěvačkou, která mluví o tom, že svými slovy, vytváříme světy.
A o tom to je. Poznat svůj vlastní dech a možnost ho prožít bez jakýchkoliv překážek. Rozdmýchat dechem slova…a slovy tvořit světy ve kterých skutečně chceme žít. Pro začátek minimálně jeden.

Příběh planety ZE MĚ. Kdy jindy začít, než přesně v roce Dřevěného Draka.

Lenka Počtová Šramlová

Ukážu ti, jak prohloubit své vnímání dechu a proč je to důležité, jak usadit svůj dech v těle a jeho hlubokém těžišti. Vyzkoušíš si krok po kroku jednoduchá, ale účinná cvičení, ve kterých můžeš potom pokračovat dál sám/sama.

Osvoboď svůj dech a poznej sílu v něm ukrytou.

Podrobnosti a přihláška

Workshop je určený ženám i mužům a kapacita je omezená na max 13 lidí. Na fotky z již proběhlého workshopu se můžete podívat na mém FB/Lucie TaRa Groverová v albu Dar Dračího Dechu

Kdy?

7. až 8.9.  2024

  • Začínáme v sobotu v 10:00hodin
  • Končíme v neděli v 17:00hodin

Kde?  Dračí Chrám, Jánská 8, Malá Strana, Praha

SPANÍ:

Na místě je možné přespávat. Více info u mě:-)

 

 

Cena?

Záloha je 1500kč, PŘI ZAPLACENÍ ZÁLOHY 1500Kč do  konce června 2024 je zvýhodněná cena 3 333 Kč.

PŘI PLATBĚ POZDĚJI je cena 4 048 Kč.

Co s sebou? 

Sebe, Sebe, Sebe...a zas a znova sebe, klidně i někoho s sebou dalšího, pohodlné oblečení a pastelky.

 

...

Přihláška

Vaše jméno a příjmení*
E-mail*
Telefon
Poznámka

Chcete se dozvědět o nových termínech?

Pokud o máte o seminář zájem, ale zrovna není vypsaný termín, nebo se vám místo/čas nehodí, vyplňte prosím svůj e-mail a já vám ráda pošlu informaci, jakmile bude nový termín k dispozici.