Víkendový workshop

s Lucií Groverovou & Lenkou Počtovou Šramlovou

Dar Dračího Dechu

10. až 11. 2. 2024
Jánský vršek, Praha

Jaký je tvůj dech? Jaká je energie za tvým dechem?

Víš, jaký je to pocit, když celé tvé tělo dýchá? Když každičká jeho buňka právě teď a v každém okamžiku nově se tetelí životem a živým dechem? Víš, jaký je to pocit, když skrze dech zažiješ hluboké spojení sám se sebou a se svou hloubkou? Když celý prostor tvého těla se stává jediným proudem síly, dechem draka? A když i toto vše překročíš do úplné svobody?

Během 2 víkendových dní se podíváme na to, jak to máš se svým dechem ty. A kam můžeš růst.

Lucie TaRa Groverová

Provedu tě tématem dechu po tvojí rodové linii a zaSTAVíme se přesně tam, kde bude potřeba zastavit. Vrátíme se do momentu, kdy jsi opustil/a mámino tělo a přirozeným procesem ještě za její podpory a dýchání skrze pupeční šňůru, jsi se měl/a pozvolna v pravý nazrálý čas poprvé nadechnout a aktivovat propojení s duchem/obsahem/ sebe samé/ho. Díky způsobu intervenovaných porodů a předčasného stříhání nedotepané pupeční šňůry se tak ale nestalo. Na jednom místě Talmudu se říká: Slova učenců jsou jako žhavý popel.” Proč se neříká oheň, ale popel? Protože je třeba slova oživit, rozdmýchat dechem. (Emanuel Levinas)
V knize Jak napravovat svět Terezie Dubinové je rozhovor s židovskou ženou zpěvačkou, která mluví o tom, že svými slovy, vytváříme světy.
A o tom to je. Poznat svůj vlastní dech a možnost ho prožít bez jakýchkoliv překážek. Rozdmýchat dechem slova…a slovy tvořit světy ve kterých skutečně chceme žít. Pro začátek minimálně jeden.

Příběh planety ZE MĚ. Kdy jindy začít, než přesně na záčátku roku Dřevěného Draka.

Lenka Počtová Šramlová

Ukážu ti, jak prohloubit své vnímání dechu a proč je to důležité, jak usadit svůj dech v těle a jeho hlubokém těžišti. Vyzkoušíš si krok po kroku jednoduchá, ale účinná cvičení, ve kterých můžeš potom pokračovat dál sám/sama.

Osvoboď svůj dech a poznej sílu v něm ukrytou.

Podrobnosti a přihláška

Workshop je určený ženám i mužům a kapacita je omezená na max 13 lidí.

Kdy?

10. až 11. 2.  2024

  • Začínáme v sobotu v 10:00hodin
  • Končíme v neděli v 17:00hodin

Kde?  Jánský vršek, Praha

Cena?

PŘI ZAPLACENÍ ZÁLOHY 1500 Kč do konce roku 2023 je zvýhodněná cena 3 333 Kč.

PŘI PLATBĚ POZDĚJI je cena 4 048 Kč.

Co s sebou?

...

Přihláška

Vaše jméno a příjmení*
E-mail*
Telefon
Poznámka

Chcete se dozvědět o nových termínech?

Pokud o máte o seminář zájem, ale zrovna není vypsaný termín, nebo se vám místo/čas nehodí, vyplňte prosím svůj e-mail a já vám ráda pošlu informaci, jakmile bude nový termín k dispozici.