(D)otazník:

Přechod z oběti do vlastní síly a svobody

>> ROVNOU VYPLNIT DOTAZNÍK ZDE

Jednou za měsíc vyplněné (D)otazníky losuji a výherce si může vybrat individuální konzultaci (60 minut).

Ahoj,

když jsem byla malá holka, měla jsem v hlavě jeden veliký otazník, který jsem hned když jsem se naučila tkát, vetkala do vlněného obrazu. Dlouho mi visel na zdi. Ten otazník se týkal Člověka. Lidské Bytosti a jejího smyslu tady na Zemi.

Když se mi narodil první syn, který byl zároveň mým přáním a dárkem v jednom, byla jsem úplně fascinovaná tím, jak díky jeho prostřednictví mohu sledovat lidský život od úplného počátku. Tato možnost mi přinesla další veliký otazník hned při jeho porodu. Moje otázka zněla: Proč, příchod Člověka počatého z lásky a s těhotenstvím vesměs nádherně prožitým, tolik bolí? Kde se ta bolest bere? Co jí způsobuje?  Tady někde začala moje práce v oblasti porodů. Po několika letech jsem přivedla další potomky na svět bez bolesti, za svého vlastního zpěvu, do svých vlastních rukou a hlavně ve své ohromující síle, která mě v životních situacích a mnohdy nelehkých provází dodnes. Pochopila jsem důvod bolesti a přišly další otázky. Proč je síla žen u porodu narušována/znemožňována? Proč většina z nás přišla na svět pod rouškou dramatu a s limbickým otiskem "oběti"? Proč jsme zapoměli, že lidská Bytost je složena ze tří úrovní, fyzické, mentální, energetické a jedině v symbióze těchto tří kvalit se dá žít plnohodnotný lidský život?

A tak jsem se kromě přípravy žen a jejich partnerů na porod, začala věnovat i dalším oblastem a pochopila, jak moc na našem početí, prožití prenatálu a integrace do jednotlivých oblastí v každém měsíci(fyzicky, energeticky, mentálně) záleží a jak moc tento náš "začátek" ovlivňuje náš náledující život. Co víc, kromě života našeho i životy(a způsob příchodu na svět) našich potomků. Báječný a nadějeplný je fakt, že i když jsme ten počátek neprožili ideálně, dá se vrátit zpátky a integrovat vše, co mělo být vědomě integrováno kdysi ve spolupráci s našimi rodiči.

Báječný, ba přímo Boží je fakt, že je možné se vrátit do své síly, podstaty, zvědomit poslání... ať je nám kolikkolvek. Je nám toho zapotřebí. Je čas. Doba úplně vybízí k tomu vzít si zase svůj život do svých rukou a tkát si svůj vlastní obraz v prožitku naplnění a radosti.

Je mi ctí ti být na této Cestě průvodkyní.

Vyplněním dotazníku Tě automaticky zařadím do slosování o 60 minutovou konzultaci ZDARMA, kde se spolu prostřednictvím vhledů podíváme, kde je v tvém případě potřeba začít a kam směřovat.

>> K VYPLNĚNÍ DOTAZNÍKU TUDY

Jednou za měsíc vyplněné (D)otazníky losuji a výherce si může vybrat neplacenou individuální konzultaci(60 minut).

Výherce dubnového losování je bývalá moderátorka České televize a rozhlasu Markéta Čepická Daňhelová.